Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. je v súčasnosti veľmi jednoduché a cenovo výhodné. Ak využijete naše služby, poskytneme vám rýchly a profesionálny prístup. Nemusíte nič osobne vybavovať, riešiť na príslušných úradoch, všetko vieme zrealizovať prostedníctvom emailu a pošty. Ponúkame vám viacero možností od vypracovania dokumentov k založeniu spoločnosti, zmenám v spoločnosti, elektronické podanie až po kompletné založenie s.r.o. Využívame elektronické služby, ktoré nám umožňujú poskytnúť jedny z najnižších cien na trhu.

Založenie s.r.o.

Ak sa rozhodnete založiť spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) prostredníctvom nás, ponúkame Vám rýchle a profesionálne služby. Našou zásadou je, aby ste boli, čo najmenej obťažovaný celým procesom zakladania spoločnosti. Vieme Vám založiť spoločnosť kdekoľvek v SR. Zabezpečíme vypracovanie všetkých potrebných dokumentov, ohlásenie živností, podanie na obchodný register. Vašou jedinou povinnosťou bude podpísať niektoré dokumenty. Všetko sa realizuje prostredníctvom emailu a pošty.

dozvedieť sa viac

Zmeny v s.r.o.

Túto službu využijete, ak potrebujete vykonať zmeny vo Vašej s.r.o. a zabezpečiť, aby boli všetky zmeny riadne zapísané v obchodnom registri. Pôjde o prípady, keď potrebujete previesť obchodný podiel na inú osobu, zmeniť konateľa, prokuristu, sídlo alebo obchodné meno spoločnosti, rozšíriť alebo zúžiť predmety podnikania, zvýšiť alebo znížiť základné imanie spoločnosti, vykonať premenu menovitej hodnoty základného imania a vkladov v spoločnosti na eurá. Vyhotovíme všetky potrebné dokumenty a vykonáme všetky potrebné zmeny v obchodnom registri, živnostenskom registri, na daňovom úrade.

dozvedieť sa viac

Elektronické podanie

Ak chcete ušetriť na súdnych a správnych poplatkoch pri zakladaní alebo zmenách spoločnosti, môžete využiť našu službu elektronického podania. S nami výrazne ušetríte na súdnych a správnych poplatkoch. Ak prostredníctvom nás podáte dokumenty na obchodný register ušetríte polovicu súdneho poplatku a pri ohlásení živnosti na živnostenskom úrade ešte viac. Nemusíte nás navštevovať, všetko vieme zrealizovať cez email.

dozvedieť sa viac