Máte zadĺžnú firmu? Musíte ukončiť podnikanie? Potrebujete firmu previesť?

Môžeme prevziať Vašu firmu!

viac info

Založenie s.r.o.

Poskytujeme službu založenia s.r.o. kdekoľvek v SR podľa Vašich požiadaviek (tailor-made s.r.o.) alebo realizáciu zmien v s.r.o., bez toho, aby ste museli niečo osobne vybavovať alebo nás navštevovať. S nami máte zadarmo všetky voľné živnosti. Neplatíte nič navyše. Jedinečná cena 299,- Eur

viac info...

Ready-made s.r.o.

Ak potrebujete rýchlo založiť firmu a nemáte čas čakať na celý proces založenia alebo nechcete riešiť záležitosti spojené so založením spoločnosti, potom je pre Vás určená služby ready-made firma, ktorá zahŕňa kúpu vopred založenej s.r.o. pripravenej na podnikanie. Cena je od 399,- Eur.

viac info...

Zrušenie s.r.o.

Ak ste sa rozhodli alebo ste nútený ukončiť podnikanie spoločnosti, ponúkame Vám najvhodnejšie riešenie pre zrušenie firmy a jej výmaz z obchodného registra. Môžete sa rozhodnúť ktoré riešenie Vám najviach vyhovuje z cenového a časového hľadiska. Cena je od 259,- Eur.

viac info...

Prevzatie s.r.o.

Ak potrebujete vystúpiť z firmy, či už ako spoločník alebo konateľ a nemáte čas čakať na zrušenie spoločnosti a jej výmaz z obchodného registra, ponúkame vám službu prevzatia vašej spoločnosti. V priebehu pár dní zabezpečíme zmenu potrebných údajov. Cena je od 999,- Eur.

viac info...

Ready-made s.r.o.

  • s.r.o. so sídlom v Košiciach
  • ihneď na predaj
  • s.r.o. bez záväzkov
  • splatené základné imanie
  • možnosť registrácie pre DPH

viac info

Služby pre Váš biznis

Služby, ktoré poskytujeme sú, na rozdiel od iných firiem, vykonávané advokátom s niekoľkoročnou praxou v oblasti obchodného práva, čo zaručuje ich kvalitu. Spolupracujeme aj so skúsenou účtovníčkou. Služby poskytujeme na profesionálnej úrovni, pričom naše ceny patria medzi najnižšie na slovenskom trhu, sú v nich zahrnuté všetky poplatky a nie sú viazané na iné služby. Každá služba zahŕňa poskytnutie poradenstva a konzultácií zadarmo. Ak máte akékoľvek otázky, pokojne sa na nás obráťte na mobilnom čísle: 0904 937 020 alebo emailom info@biznisriesenia.sk