Ready-made s.r.o.

Služba "Ready-made firma" ponúka najrýchlejšie riešenie, ako začať podnikať. Zo zoznamu našich ready-made spoločností so sídlom v Košiciach si vyberiete firmu (s.r.o.), o ktorú máte záujem a po podpísaní potrebných dokumentov (zmluva o prevode obchodného podielu) môžete s firmou podnikať. Zoznam ready-made spoločností obsahuje spoločnosti s ručením obmedzeným, ktoré boli založené za účelom ich okamžitého predaja a sú pripravené kedykoľvek na okúpenie. Ide o vopred založené spoločnosti, prostredníctvom ktorých sa nevykonávala podnikateľská činnosť a nemajú žiadne záväzky. O záväzky spoločnosti sa nemusíte obávať, pretože vždy Vám zmluvne ručíme za to, že spoločnosť žiadne záväzky nemá.

Pre koho sú ready-made spoločnosti určené?

Pre osoby, ktoré potrebujú mať ihneď, zo dňa na deň spoločnosť, prostredníctvom ktorej budú podnikať a nemajú dostatok času čakať na založenie spoločnosti. Prostredníctvom ready-made spoločnosti môžete začať podnikať ihneď po podpísaní príslušných dokumentov. Založenie novej spoločnosti s ručením obmedzeným trvá približne dva týždne, čo Vám nemusí vyhovovať. Kúpou ready-made spoločnosti podstatne ušetríte čas a starosti pri zakladaní spoločnosti.

Čo zahŕňa ready-made spoločnosť?

  • s.r.o. so sídlom v Košiciach
  • 30 predmetov činnosti
  • splatené základné imanie
  • žiadne záväzky
  • registrácia pre daň z príjmu
  • možnosť registrácie pre DPH

Aký je postup pri odkúpení ready-made spoločnosti?

Odkúpenie ready-made spoločnosti je veľmi jednoduché a rýchle. Odkúpenie spoločnosti, ktorú ste si vybrali prebieha prostredníctvom zmluvy o prevode obchodného podielu. Zmluvu o prevode obchodného podielu uzatvoríte s nami ako spoločníkmi spoločnosti. Zmluva je účinná dňom jej podpísania. Zároveň pri predaji ready-made spoločnosti vykonáme Vami požadované zmeny, ako je zmena obchodného mena, sídla, konateľa, predmetov činnosti a pod. Zápis zmien spoločnosti sa v obchodnom registri zrealizuje v lehote jedného týždňa od podpisu zmluvy.

Kúpiť našu ready-made spoločnosť viete kdekoľvek v SR. Nie je potrebné osobné stretnutie a všetky dokumenty Vám vieme poslať emailom alebo poštou.

Cenník a zoznam ready-made spoločností:

Cena ready-made spoločnosti je 399,- Eur, v prípade registrovanej pre DPH je to 899,- Eur. Cena je konečná a nezvyšuje sa o DPH. V cene sú zahrnuté všetky Vami požadované zmeny pri kúpe ready-made spoločnosti (zmena sídla, obchodného mena, rozšírenie predmetov spoločnosti). U nás neplatíte nič navyše, všetky poplatky sú zahrnuté v cene. Zadarmo ohlásime zmeny spoločnosti daňovému a živnostenskému úradu, podáme žiadosť o registráciu pre DPH.

Platbu za kúpu ready-made spoločnosti vieme zrealizovať tak, aby ste si ju mohli dať do nákladov spoločnosti.

O zozname ready-made spoločností sa informujte tu.